blog

III Kongresie Prawników Polskich

Radca prawny Rafał Gajewski, jako aktywny uczestnik Forum Młodych Radców Prawnych na zaproszenie Prezesa Krajowej Izby Radców Prawnych miał zaszczyt uczestniczyć w III Kongresie Prawników Polskich.

Więcej »

Akcja Adwokatury ,,Bajeczni Adwokaci”

W ramach akcji #bajeczniadwokaci Adw. Aurelia Lichnerowicz- Gajewska odwiedziła grupy przedszkolne w Starogardzie Gdańskim oraz w Gdyni i przeczytała dzieciom książkę ,,Leśne sprawy Misia Adwokata”.

Więcej »

VII Forum Młodych Radców Prawnych

Miło nam poinformować Państwa, że r. pr. Rafał Gajewski, był w dniach 19-21 maja 2023 r. aktywnym uczestnikiem VII Forum Młodych Radców Prawnych.

Podczas tego wydarzenia wybrani radcowie prawni z całej polski mają możliwość wymienić się poglądami i spostrzeżeniami na temat wykonywania zawodu radcy prawnego oraz funkcjonowania samorządu zawodowego.

Więcej »

Prawa kobiet i cyberbezpieczeństwo w sieci

Dnia 16 maja 2023 r. w Starogardzie Gdańskim odbyła się konferencja – ,, Prawa kobiet i cyberbezpieczeństwo w sieci”.
Aurelia Lichnerowicz -Gajewska poprowadziła wykład, w trakcie którego poruszane były zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i karnego.

Więcej »

Wykład w Starogardzie Gdańskim

W ubiegłym tygodniu adw. Aurelia Lichnerowicz- Gajewska została zaproszona do poprowadzenia wykładu dla nauczycieli z PSP 1 w Starogardzie Gdańskim, w temacie odpowiedzialności nauczycieli oraz ich uprawnień względem uczniów.

Więcej »

Fundusze Unijne

Rafał Gajewski już po raz kolejny poprowadził zajęcia dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej w Sopocie, których tematem była ochrona praw autorskich dla młodych projektantów mody.

Więcej »

Zasługujesz
na najlepszych

Usługi prawne świadczymy również w języku angielskim i hiszpańskim

kontakt

adw. Aurelia Lichnerowicz - Gajewska

Kancelaria Adwokacka

r. pr. Rafał Gajewski

Kancelaria Radcy Prawnego i Brokera Ubezpieczeniowego